סמרטבייס וסיסקו – תקשורת אלחוטית מאובטחת, בעלת ביצועים גבוהים וחווית ניידות מלאה ואמינה

בסביבה העסקית המשתנית במהירות של ימינו, ארגונים מחפשים פתרונות ניידים המסייעים להם להתחבר באופן הדוק יותר עם לקוחות, שותפים ועובדים תוך שמירה על תשתית רשת מאובטחת לניהול. כאשר משתמשים נדרשים יותר ויותר להיות ניידים, יישומים עסקיים נדרשים להיות יותר שיתופיים, אנו כאן כדי לסייע לכם להקים שירותים אלחוטיים מתקדמים על מנת לשמר ולקדם חדשנות, תגובתיות, ואבחנה.

מחלקות ה- IT בארגונים מתמודדות כיום עם דרישות לביצועי רוחב פס מוגדל, ניהול ריבוי מכשירים ניידים חדשים, תוך הבטחת גישה לרשת, זמינות, ותאימות לתקנות.

במקרים רבים הנכם מתבקשים לקחת פיקוד איסטרטגי בחברתכם, ולעבור מרשת אלחוטית בסיסית לדור הבא של ניידות עסקית, שיתוף פעולה, ואת הפרודוקטיביות, כדי לשנות את הדרך בה העסק פועל. אנו בסמרטבייס בשיתוף עם סיסקו נסייע לכם לעמוד בדרישות אלו.

לתכנן, לבנות, להפעיל שירותים עבור חווית ניידות מלאה

אנו בסמרטבייס באמצעות רשתות Cisco Borderless ® נסייע לכם להשיג ניתוב, מיתוג, אבטחה, וטכנולוגיות אלחוטיות משולבות כדי לאפשר לעובדים, לקוחות ושותפים לגשת ליישומים קריטיים למשימה עם כל מכשיר, מכל מקום ובכל זמן – באופן מאובטח, אמין, שקוף.

פתרונות הניידות של סיסקו מאפשרים לעסקים שקבעו דרישות לשיתוף פעולת מדיה עשירה ברוחב פס גבוה תוך ריסון עלויות באמצעות יעילות תפעולית.

כאשר הדרישה היא לאפשר ניידות עסקית בסביבה מכונסת, האתגר הוא לתכנן, לבנות, ולהפעיל פתרון ניידות מתואם עם הצרכים העסקיים הנוכחיים שלכם.

סמרטבייס וסיסקו יעבדו עם צוות ה- IT שלך כדי לסייע בהעברה לרשת האלחוטית המאוחדת של סיסקו, בעלת יכולות ניהול ביצועים גבוהים ומאובטחים, הכוללת רשת קווית ואלחוטית ומשלבת תמיכה במדיה עשירה והתקנים ניידים מגוונים, כוללים Wi-Fi טלפונים וטאבלטים.

אם כבר יש לכם רשת אלחוטית או שאתם מעוניינים בפתרון אלחוטי חדש, השירותים שלנו יכולים לעזור לכם לתכנן, לבנות, ולהפעיל רשת אלחוטית מאובטחת המבוססת על ארכיטקטורת הרשת האלחוטית Cisco Unified , תקן 802.11n, ועל טכנולוגיית Cisco CleanAir.

החל מהבנה ברורה של דרישות הטכניות של העסק שלך, אנו נעבוד עם צוות ה- IT שלך כדי לראות שהאדריכלות שלך, באתרים פיסיים, מוכנים כדי לתמוך פתרונות ניידים מתקדמים תוך גברת יעילות תפעולית באמצעות רשת קווית ואלחוטית מכונסת.

שירותי התכנון והיישום שלנו מבוססים על שנים של ניסיון של סמרטבייס וסיסקו בפריסת רשתות אלחוטיות ברמה ארגונית המורכבת ביותר בארץ ובעולם.

שירותי הערכה (Evaluation)

תכנון טוב מתחיל עם הבנה ברורה של המצב הנוכחי שלך ואת התוצאה הרצויה.

שירותי הערכה שלנו מהצעד הראשון שלכם בכיוון , הם שלב קריטי לקראת מימוש היתרונות של הדור הבא של הרשת אלחוטית Cisco Unified.

אנו נסייע לכם להתכונן למעבר שלך לפתרונות ניידות חדשים התומכים בחדשנות עסקית.

על ידי שיתוף פעולה עמכם ובירור הדרישות העסקיות וטכניות שלכם, אנו מסייעים לכם לבצע הערכה בסביבה הנוכחית שלכם, על מנת לזהות אזורים של סיכון והזדמנויות לשיפור, ולקבוע את המשך הפעולה עבור הגירה מוצלחת.

שירות הערכה עבור Wireless LAN, המוכר בשם שירותי הערכת רשת עבור WLAN הינו גישה מקיפה להערכת הארכיטקטורה, ביצועים והאבטחה של הרשת האלחוטית.

שירות הערכת רשתות Borderless סיסקו עבור LAN האלחוטי ו- Cisco Wireless LAN ביצועי Analysis Service מועבר על ידי סמרטבייס על בסיס ניסיון רב בעיצוב ואדריכלות רשת אלחוטית וחקירת תדרי רדיו (RF)  כדי לעזור לך להתכונן לניידות קריטית בעסק שנשענת על רשת אלחוטית בעלת ביצועים גבוהים ויכולה לתמוך במגוון מכשירי ה- Wi-Fi, כולל טלפונים וטאבלטים.

מומחיותנו לנתח רשת בשיטות מובילות ולספק המלצות לפעולה כדי לעזור לשפר את תפוקה, אמינות רשת אלחוטית ואבטחה.

חשוב להעריך את המוכנות של ה- LAN האלחוטי שלך לתמיכה ביישומי ניידות כי להגדיל את התפוקה, היענות ושיתוף פעולה.

שירותינו יעזרו לכם להבין את תשתית LAN האלחוטית הנוכחית שלך, לזהות פערים, להבטיח תצורה נכונה, ולטפל בכל סוגיות קריטיות כגון מדרגיות וביצועים.

ההערכה שלנו יכולה לעזור לכם לזהות את הדרישות עבור כל אחת הפתרונים הניידים סיסקו הבאים: Cisco Video over Wireless LAN, הקשר LAN האלחוטי סיסקו Aware, סיסקו Voice over Wireless LAN, מערכות מניעת חדירות אלחוטיות אדפטיבית Cisco ו- Cisco Unified Communications על LAN האלחוטי.

שירותי תכנון עיצוב

שירותי התכנון והעיצוב שלנו של שילוב מוצלח של הטכנולוגיה האלחוטית, עבור מכשירים ניידים ויישומים, על בסיסס רשת קווית ואלחוטית מבוססים על הרשת האלחוטית של Cisco Unified ויכולות 802.11n ו CleanAir.

באמצעות תכנון מעמיק, תכנון ויישום בגיבוי מומחיות רשת עמוקה ויישור הדוק עם היעדים העסקיים שלך, שירותים אלה יעזרו לך לעמוד בדרישות ניידות עבור מקום עבודה שיתופי ומאובטח, וכתוצאה מכך להגדיל את התפוקה,  ככל שהעסק מתפתח.

בשירות זה אנו מסייעים לכם לפרוס רשת משולבת  בעלת זמינות גבוהה המאפשרת שירותי ניידות מאובטחים, מספקת שיתוף פעולת מדיה עשירה, בעלת ביצועים גבוהים, ומשפרת את יעילות תפעול הכוללת ע"י אינטגרציה של רשתות קוויות ואלחוטיות.

שירותי תכנון ועיצוב של סמרטבייס-סיקו נועדו להקל על מעבר חלק שלכם ליכולות הרשת האלחוטית של הדור הבא על ידי נקיטת גישה אדריכלית המבוססת על מתודולוגיות מוכחות לפריסת פתרונות ניידים מקצה לקצה.

בתאום עם הצרכים העסקיים הנוכחיים שלך, יישום מותאם אישית נסייע לכם לעמוד בדרישות השוק המשתנה :

 • קול ווידאו: מהימנות, ביצועים, ואבטחה הנדרשת עבור יישומי Wi-Fi קול ווידאו רגישים עם עיצוב רשת LAN אלחוטי המספקים מענה לציפיות ואיכות משתמש גבוהה.
 • גישת אורח: הרשו לאורחים, לספקים שלכם, והשותפים לגשת לאינטרנט תוך שמירה על הרשת הפנימית שלכם מאובטחת וקלה לניהול.
 • אלחוט חיצוני: לפרוס פתרון אלחוטי חיצוני מאובטח וחסכוני עם עיצוב שקוף משלב קול, נתונים ויישומי וידאו עם תשתית הרשת הקיימת שלכם .
 • Context-Aware: להגדיל את הדיוק, מהירות, והיעילות של הפתרון מהסוג "מודע להקשר".
 • מערכות מניעת החדירות האלחוטית אדפטיבית: להגן על הרשת מפני איומים אלחוטיים, כולל התקפות מסוג מניעת השירות, איתור נוכלים, והתקפות סיור, עם פתרון אישי המעוצב כדי לייעל כיסוי RF וביצועים.
 • שירותי אופטימיזציה : שירותי אופטימיזציה להגדיל את הפרודוקטיביות של עובדים תוך הפחתת הוצאות תפעול ושמירת יישומים קריטיים לעסקים מאובטחים וזמינים, ומבצעים ידי מתן הערכות שוטפות, המלצות, והעברת ידע. שירות יוזם זה מספק אופטימיזציה מתמשכת של ביצועים, אבטחה, ואת התצורה של הרשת האלחוטית על סמך בחינה ושיפור מתמיד. בעזרת תכנון מומחה, כלים מיוחדים, ביקורים באתר רבעונים, והכוונה רציפה עבור צוות שלך, שירות זה יכול לעזור לחזק את התשתית אלחוטית, במהירות לספוג שדרוגי טכנולוגיה, ולהפחית עלויות באמצעות יעילות IT משופרת.

שימוש בכלים ומתודולוגיות עבודה מומלצת מוביל בתעשייה, מהנדסי ייעוץ שלנו יעזרו לך לתמוך בשינויים, הקטנת סיכון של יישום בכך שהוא מוודא את העיצוב מאפשר רשת להתרחב תמיכה עבור יישומים ניידים נוספים, מכשירים ניידים מגוונים, מספר גדל והולך של משתמשים.

באמצעות סקרים תקופתיים, ביקורות עיצוב, והערכות תוכנה, אנו עובדים יחד אתך כדי לכוון את הרשת האלחוטית עבור ביצועים גבוהים, זמינות ואבטחה דרך המלצות פרואקטיבית, למידה מתמדת.

יתרונות שירותי WLAN

יחד עם סיסקו, אנו מציעים תוכנית ייעוץ, בניה, והפעלת שירותים להאצת המעבר שלכם לשירותי ניידות מתקדמים תוך אופטימיזציה של ביצועים, אמינות ברציפות, והביטחון של האדריכלות שאחרי פריסתו.

שירותים אלה יסייעו לכם:

 • לשפר את האמינות, האבטחה והגמישות של הרשת האלחוטית עם הערכות כי לזהות פערים אדריכליים וטיפול בחריגות.
 • לשפר את המהירות והיעילות של הגירה והפחתת עלויות הפריסה על ידי זיהוי ותכנון מראש של שינויי תשתית נדרשים.
 • לספק גישה ניידת מאובטחת ליישומים עסקיים קריטיים עם פתרון אלחוטי מקצה לקצה המספק תפוקה ואמינות גבוהות.
 • מאובטח לפרוס כלי שיתוף פעולה עם הדרכה מקצועית על הדרך הטובה ביותר כדי לתמוך ביישומי מדיה עשירים הדורשים ניסיון בתקשורת חוטית ואלחוטית.
 • צמצום עלויות באמצעות יעילות IT משופרת עם גישה ארכיטקטונית המספקת פעילות קווית פשוטה וניהול אלחוטי.
 • לשמר ולשפר את ביצועי הרשת האלחוטיים עם שירותי אופטימיזציה המספקים לכם תובנה תפעולית, הערכה, ושיפור.

מדוע שירותי SmartBase Wireless

אנו לרשותכם על מנת לממש את הערך העסקי המלא של השקעותיכם בטכנולוגיה באופן מהיר יותר עם שירותים חכמים.

על ידי מומחיות הרשתות העמוקה בסמרטבייס אנו יכולים  לאפשר לכם לתכנן בהצלחה, לבנות, ולהפעיל את הרשת כפלטפורמה עסקית חזקה.

בין אם אתם מחפשים לנצל הזדמנויות חדשות במהירות כדי לענות על הציפיות שלכם לשפר את היעילות התפעולית על ידי עלויות נמוכות יותר, הקטנת הסיכון, או האצת הצמיחה,

לנו יש את השירות והיכולות שיכולים לעזור לך.

למידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי LAN אלחוטי של Cisco, פנה אלינו 073-2706000